Fora Kurumsal

Fora Teknoloji, 2006 Yılında başlayan RFID kart okuyucu Ar-Ge faaliyetlerimizin neticesinde 2007 yılında kurulmuş ve ilk olarak Taıgu markası ile 125Khz okuyucuyu piyasaya sürmüştür.

Fora Teknoloji Ar-Ge mühendisleri ile kendi teknolojisini üreten %100 yerli üretimi ilke edinmiş ve yerli teknoloji yerli üretim ilkesi ile Mavisoft ve Taıgu markaları adı altında bu güne kadar 10 farklı ürün ve 3 yazılım geliştirmiş ve pazarda satışını yapmaktadır.

Fora Teknoloji sorunsuz üretim ve teknik servis ile bayi sayısını dolayısı ile Pazar payını gittikçe büyütmektedir. Yeni başlayan ihracatımızın da önümüzdeki yıllarda daha da artması planlanmaktadır.

Fora teknoloji kendi sektöründe Türkiye’de ihtiyaç duyulan ürünleri üretmeyi ve kapasite olarak da talebi karşılamayı amaçlamaktadır. Tescil haklarına sahip olduğu Mavisoft markası ile Geçiş kontrol sistemi, Zaman Devam Kontrol ürünleri ve Taıgu markası ile de haberleşme arabirimleri üretmektedir. UHF sistemler ve parmak izi okuyucularda Ar-ge aşamasında çalışmalarına devam etmektedir. RFID Tag , Proximity Kart vb sarf ürünlerini de ithal olarak stoklarında bulundurmaktadır.

Faaliyet Alanlarımız:

Access Control Sistemleri
Personel Devam Kontrol Sistemleri
RFID Otopark Geçiş Kontrol Sistemleri
Parmak İzi Okuyucular
Kapı Kilitleri ve Çıkış Butonları
Haberleşme Arabirimleri
Turnike ve Kollu Bariyer Sİstemleri
Bekçi Tur Kontrol Sistemleri
RFID Uygulamaları ve Sarf Malzemeleri